Суб’єкти малого підприємництва поповнили місцеві бюджети майже на 61 мільйон

Дата: 12.06.2019 18:06

Начальник Мелітопольського управління ГУ ДФСу Запорізькій області Валерій Літинський повідомив, що за п'ять місяців 2019року мелітопольські та веселівські платники сплатили до місцевих бюджетів 60 млн.898 тис. грн. єдиного податку. Порівняно з аналогічним періодом минулого рокунадходження податку збільшились на 6 млн. 446 тис. гривень.

З початку року цей податок займає друге місцеза доходами бюджетів громад. Лише у травні суб'єкти малого підприємництваспрямували до місцевих скарбниць майже 12,5 мільйонів єдиного податку, що на 1,7мільйонівбільше, ніж у травні 2018 року.

З початку року платники м. Мелітополя таМелітопольського району відрахували до місцевих скарбниць 54 млн. 199 тис. грн.єдиного податку, Веселівського району – 6 млн. 699 тис. гривень.

Валерій Літинський зазначив, що за січень –травень ц.р. фізичні особи - підприємці сплатили 43 млн. 144 тис. грн.,агровиробники – 9 млн. 596 тис. грн., юридичні особи – 8млн.158 тис. грн.єдиного податку.