Понад три чвертімитних надходжень на Запоріжжі забезпечили промислові підприємства

Дата: 12.06.2019 18:04

Запорізькі підприємства за п'ять місяців 2019року спрямували до бюджету 3,3 мільярда гривень митних платежів, що на 60,5мільйона більше, ніж було сплачено за аналогічний період 2018 року. Про цеповідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев.

Лише у травні платежі з експортно-імпортнихоперацій в регіоні перевищили 629 мільйонів.

Майже 76 відсотків надходжень з початку рокузабезпечили промислові підприємства за ввезену на митну територію продукцію длявикористання в виробничих процесах, 24 відсотки доходів бюджету сформувалисуб'єкти невиробничих галузей Запорізької області.

Зокрема, від митного оформлення машин,устаткування та транспорту надійшло 35 відсотків від загальної суми митнихплатежів, паливно-енергетичних товарів – 31 відсоток, металів та виробів із них– 12 відсотків, продтоварів та продукції сільського господарства – 9 відсотків,мінеральних продуктів та виробів хімічної промисловості – по 6 відсотківвідповідно.