Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запоріжці збільшили сплату військового збору майже на 40 мільйонів

Дата: 12.06.2019 17:55
Кількість переглядів: 457

Фото без опису

Представники бізнесу та жителі Запорізькогорегіону у січні-травні перерахували до бюджету 240 мільйонів гривеньвійськового збору. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС уЗапорізькій області Валерій Манько, рівень сплати майже на 40 мільйонів або на20 відсотків перевищив минулорічний.

Керівник фіскального відомства областіпідкреслив, що середньомісячні надходження військового збору в регіоні зрослина 7,7 мільйона гривень. Лише в травні до скарбниці спрямовано 50 мільйонів.

Найбільші відрахування забезпечили платникиподатків м. Запоріжжя – 128 мільйонів гривень, м. Енергодар,Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів – 33 мільйони, м.Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – 21,4 мільйона,Бердянськ, Бердянського та Приморського районів – 16 мільйонів, Вільнянського,Запорізького, Новомиколаївського районів – 11 мільйонів, Пологівського,Більмацького та Розівського районів – 7,2 мільйона гривень.

Нагадаємо, ставка військового збору становить1,5 відсотка. Він сплачується з отриманих доходів, які оподатковуються податкомна доходи фізичних осіб відповідно до статті 168 Податкового кодексу України.Зокрема, це заробітна плата, іноземні доходи, суми винагород та інших виплат,нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, пасивні доходи, утому числі, роялті, дивіденди, страхові виплати та інші.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора