Об'єкти прав інтелектуальної власності під пильнимконтролем запорізьких митників

Дата: 10.06.2019 18:25

З початку року співробітники Запорізької митниці ДФС 41 раз призупинялимитне оформлення поставок з метою запобігання ввезенню контрафактної продукціїта захисту прав інтелектуальної власності. Одразу після отриманняпідтверджуючих документів на товарні знаки митні процедури були завершені.

Найчастіше серед товарів, які потенційно містили об’єкти праваінтелектуальної власності, у Запорізькій митниці оформлювалися одяг,сільськогосподарська техніка та запасні частини, підшипники, запчастини доавтівок, електродвигуни, з'єднувачі, електропроводи, полімерні матеріали,рукавички.

Для недопущення незаконного переміщення товарів, що внесені до митногореєстру об'єктів права інтелектуальної власності, працівники митниці постійнопроводять аналіз результатів митних процедур, здійснюють щоденну перевірку базданих митних декларацій за допомогою програмно-інформаційного комплексу"Інспектор".

Упродовж січня-квітня 2019 року до митного реєстру включено 48 новихоб'єктів права інтелектуальної власності.