Дев'ять тисяч запоріжців отримали електронні ключі відфіскальної служби

Дата: 10.06.2019 18:23

За п'ять місяців 9094 запорізьких платників звернулись до фіскальної службирегіону за безкоштовними електронними ключами. Як повідомив в. о. начальникаГоловного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, фахівці службивидали майже 24 тисячі кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.

Керівник фіскальної служби області підкреслив, що запорізькі платники задопомогою електронних ключів мають доступ до десятків електронних послуг якфіскальної служби, так й інших державних установ та організацій. З початку рокузагальний показник податкової електронної звітності у Запорізькому регіоніперевищив 74 відсотки, а кількість користувачів Електронного кабінету платникасклала 92 тисячі.

У Запорізькій області функціонують три пункти Акредитованого центрусертифікації ключів за наступними адресами:

– м. Запоріжжя, вул. Паркова, буд. 4а, 1-й пов.;

– м. Бердянськ, просп. Праці, буд. 20, каб. 219, тел.: (06153) 3-86-63;

–          м. Мелітополь, вул. ГероївУкраїни, буд. 31, каб. 103, тел.: (0619) 42-29-20.

Реєстрація користувачів здійснюється з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00,по п’ятницях – з 9:00 до 16:45, перерва – з 13:00 до 13:45.

Більше інформації про регламент і діяльність Акредитованого центрусертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС на сайті:http://acskidd.gov.ua.