Впроваджується державна програма по забезпеченню сільгоспвиробників регіону сільськогосподарською технікою та обладнанням на умовах фінансового лізингу

Дата: 02.06.2019 16:46

Запорізька філія Національної акціонерної компанії «Украгролізинг» впроваджує державну програму по забезпеченню сільгоспвиробників регіону сільськогосподарською технікою та обладнанням на умовах фінансового лізингу.

В даний час Запорізька філія має можливість поставити техніку та обладнання вітчизняного та іноземного виробництва, а також комунальну техніку для новостворених комунальних підприємств об’єднаних територіальних громад на умовах фінансового лізингу терміном до 4,2 років, під 19 % річних.

Більш детальну інформацію можливо отримати за адресою: м.Запоріжжя, пр.Соборний, 152-В, оф.211, або за телефоном : 0617875418, 0612620032.