Дякуємо за допомогу народному депутатові

Дата: 02.06.2019 16:44

Бібліотека у селі Зелений Гай це один із джерел знань не тільки для дітей а і для дорослих. Однак, різноманітність книжкового фонду бажає бути кращою, більш за все у бібліотечному фонді потребує оновлення та поповнення саме дитяча література. Із цією проблемою, я як бібліотекар, звернулася до народного депутата Валентирова Сергія.

Приємно здивував той факт, що працюючи у виборчому окрузі, народний депутат не забуває і такі маленькі села як наше та не ставить наші проблеми осторонь.

Невдовзі зеленогаївська бібліотека поповнилася новою дитячою літературою, а саме казками Братів Грімм, казками Шарля Перро, енциклопедіями про  тварин, космос, океан, ліс, збірками українських казок та вірші для малят.

Від імені зеленогаївських дітей та їх  батьків висловлюю щиру подяку Сергію Васильовичу за подаровані нові та сучасні книжки.

Бібліотекар Зеленогаївської сільської бібліотеки

Віта Зачепило