Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

На Запоріжжі за ухилення від сплати податків у великихрозмірах розпочато 21 кримінальне провадження

Дата: 02.06.2019 16:36
Кількість переглядів: 478

Фото без опису

З початку року в сфері економіки Запорізького регіону співробітникиподаткової міліції викрили 42 злочини, 28 з яких належать до категорії тяжких.За фактами ухилення від сплати податків і зборів вособливо великих розмірах розпочато 21 кримінальне провадження.

За результатами розслідування сім справ з обвинувальним актом направлено досуду, ще два матеріали – для звільнення осіб від кримінальної відповідальностіу зв'язку з повним відшкодуванням збитків на суму 7,8 мільйона гривень.

Серед резонансних справ – ліквідація міжрегіонального "конвертаційногоцентру". Оперативники встановили, що упродовж 2018-2019 років йогоорганізатори проконвертували понад 320 мільйонів гривень. За результатамивідпрацювання контрагентів "конвертаційних центрів" та фіктивнихсуб'єктів господарювання до бюджету стягнуто 8,8 мільйона.

У сфері державних закупівель співробітники оперативних підрозділів викриличотири злочини, один з яких – за фактом ухилення від оподаткування в особливовеликих розмірах. Після проведених перевірок до бюджету повернено 1,5 мільйона.

У митній сфері в рамках операції "Рубіж" співробітникамиоперативних підрозділів виявлено сім порушень, у тому числі три випадкинесплати податків у великих розмірах. За результатами проведених заходів додержавної казни додатково спрямовано 6,1 мільйона гривень митних платежів.

У рамках операції "Акциз" із незаконного обігу вилучено товарівпідакцизної групи на суму 26,5 мільйона. Згідно із судовими рішеннямиконфісковано продукції загальною вартістю 2,2 мільйона.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора