162 декларанта скористались правом на повернення частини сплаченого податку на доходи фізичних осіб

Дата: 02.06.2019 16:33

Як повідомив начальник Мелітопольського управління ГУ ДФС у Запорізькійобласті Валерій Літинський, за чотири місяці проведення цьогорічної кампаніїдекларування доходів, отриманих протягом 2018 року, 162 громадяниназадекларували до повернення з бюджету 254,5тис. грн. податку на доходи фізичнихосіб.

Так, 123 особи скористувались правом на отримання податкового кредиту заоплату на навчання на суму 188,2тис. грн., 2 громадянам компенсується 3,7тис.грн. за сплаченими відсотками іпотечного кредитування та на придбаннядоступного житла, 26 декларантів отримають 59,5тис. грн. за договорамидовгострокового страхування життя, 1 фізособі буде виплачено 3,1тис. грн. завитратами на оплату допоміжних репродуктивних технологій.

Валерій Ліитинський нагадав, що громадяни можуть скористатися правом на отриманняподаткової знижки за наслідками 2018 року до 31 грудня 2019 року.