Запорізькі митники виявили 55 порушень митних правил

Дата: 23.05.2019 17:51

Упродовж січня-квітня поточного року співробітники Запорізької митниці ДФСвиявили 55 фактів недотримання митних правил із вартістю предметівправопорушень на суму 17,5 мільйона гривень, що майже на 5 мільйонів більше,ніж за відповідний період минулого року.

Стосовно громадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності заведенісправи. На даний час фахівці митниці розглянули 28 з них, на правопорушниківнакладені штрафи на суму 2,3 мільйона.

За результатами судового розгляду направленихмитниками матеріалів судді винесли 25 постанов про конфіскацію предметівправопорушення на суму 1,5 мільйона, що на 443 тисячі більше, ніж торік, атакож про накладання штрафних санкцій у розмірі 5,9 мільйона гривень.