Жителі Мелітопольського та Веселівського районів подали7031 декларацію про майновий стан та доходи, отримані протягом 2018 року

Дата: 23.05.2019 17:49

Як повідомив заступник начальника Мелітопольського управління – начальниквідділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Мелітопольськогоуправління ГУ ДФС у Запорізькій області Олександр Зюзін, за результатамицьогорічної деклараційної кампанії громадянами та фізичними особами, якіпровадять незалежну професійну діяльність, Мелітопольського та Веселівськогорегіонів подано 7031 декларацію про майновий стан та доходи. Загальна сумазадекларованого ними доходу становить 204млн. 489,7тис. гривень. До сплати нараховано19млн. 199,3тис. грн. податку на доходи фізичних осіб та 2млн. 683тис. грн.військового збору.

Жителі Мелітопольського регіону подали 4116 декларацій з загальною сумоюдоходів 176 млн. 9тис. грн., самостійно нарахували до сплати 14млн. 602,8тис.грн. ПДФО та 2млн. 263,5тис. грн. війського збору.

2915 декларантів Веселівщини отримали у 2018 році доходи в сумі 28млн.480,7тис. гривень. Сума самостійно нарахованого до сплати податку на доходифізичних осіб склала 4 млн. 596,5тис. грн., військового збору – 419,6тис.гривень.

Доходи у розмірі понад 1 мільйон гривень задекларував 1 громадянин ззагальною сумою доходів 11млн. 86,8тис. гривень.

Олександр Зюзін нагадав громадянам, які задекларувалидоходи, отримані у минулому році, та фізичним особам, які провадять незалежнупрофесійну діяльність, що самостійно нараховані податкові зобов’язання  з податку на доходи фізичних осіб тавійськового збору, зазначені в поданій річній декларації, необхідно сплатити непізніше 31 липня поточного року.

Також до кінця року громадяни можуть скористатися правом на отриманняподаткової знижки за наслідками 2018 року. На сьогодні вже 153 мешканця Мелітопольщинита 9 жителів Веселівського регіону використали таку можливість. Задекларовананими сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає поверненню нарозрахункові рахунки платників, складає 241,4тис.грн. по Мелітопольськомурегіону та 13,1тис. грн. по Веселівському.