Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

На Запоріжжі майже вдвічі зросли надходження туристичного збору

Дата: 23.05.2019 17:46
Кількість переглядів: 385

Фото без опису

З початку року до бюджетів громад Запорізького регіону сплачено 584 тисячігривень туристичного збору. Порівняно з минулим роком надходження зросли на 300тисяч або майже вдвічі. Про це повідомив в. о. начальника Головного управлінняДФС у Запорізькій області Валерій Манько.

Серед платників туристичного збору, зареєстрованих у регіоні, лідерами знаповнення бюджетів є суб’єкти господарювання м. Запоріжжя – вони перерахували316 тисяч, що на 126 тисяч більше, ніж за чотири місяці 2018 року. ПлатникиЯкимівського та Приазовського районів спрямували 149 тисяч, м. Бердянськ,Приморського і Бердянського – 77 тисяч, м. Мелітополь, Мелітопольського таВеселівського районів – 37 тисяч тощо.

Нагадаємо, відповідно до законодавчих змін у 2019 році ставки туристичногозбору встановлені у таких розмірах: до 0,5 відсотка від розміру мінімальноїзарплати – для внутрішнього туризму та до 5 відсотків – для в’їзного туризму закожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі). Прицьому кожна місцева рада самостійно визначає розмір податку.

Внутрішній туризм – це переміщення в межах території України громадянУкраїни та/або осіб, які постійно проживають на її території, в пізнавальних,професійно-ділових чи інших цілях.

В'їзний туризм – це прибуття або переміщення в межах території України осіб,які постійно не проживають на її території, в пізнавальних, професійно-діловихчи інших цілях.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора