Вітаємо переможницю обласного конкурсу малюнків

Дата: 21.05.2019 18:15

Стовбур Богдана, учениця 11 класу КЗ «Корніївська ЗОШ I-III ступенів», зайняла переможне І місце в обласному конкурсі «Мальовничий Запорізький край» у номінації «Оригінальне вирішення образу», який проведений у Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва та організований Департаментом культури, туризму, національностей та релігії Запорізької облдержадміністрації. 15 травня юну художницю нагородили почесним дипломом.

У фантазії цієї тендітної дівчини виникає безліч уявлень навколишнього світу, які вона переносить на папір у своїх малюнках. Її роботи дивовижні, цікаві, подекуди нереалістичні, але вони дають зрозуміти глибину її уяви.

Чкаловська громада пишається своїми талантами, вітає свою переможницю та бажає Богдані подальшого розвитку її творчості.