День сім'ї в КДНЗ «Вербиченька»

Дата: 20.05.2019 14:34

Сім'я, як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім'ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу. З сім'ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові,  поваги, солідарності та прихильності. На сім'ї будується будь-яке цивілізоване суспільство.
     В нашому дошкільному закладі з нагоди  дня сім'ї було проведено низку цікавих заходів: відкриті заняття для батьків, майстер-класи, батьківські збори. А 16 травня в КДНЗ «Вербиченька» відбувся святковий ранок «Тато, мама, я – дружня сім'я» за участі батьків наших вихованців. Неймовірно цікавою була підготовка до проведення  цього заходу, а саме свято відбулося в надзвичайно піднесеному настрої. Протягом заходу батьки і діти стали ще ближчими один одному. Колектив КДНЗ «Вербиченька» вдячний батькам та дітям, які взяли участь у родинному святі. І хочеться побажати, щоб у всіх сім'ях було все гаразд, щоб завжди були всі здорові. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння і повага.

Завідувач КДНЗ «Вербиченька»                                      О.А. Стовбур