Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Чкаловської сільської ОТГ про обробіток посівів соняшнику гербіцидом

Дата: 16.05.2019 15:52
Кількість переглядів: 644

Фото без опису

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Чкаловської сільської ОТГ про обробіток посівів соняшнику гербіцидом Каптора Плюс, інсектицидом Нокаут та другого обробітку посівів озимої пшениці фунгіцидом Солігор, інсектицидом Борей, посівів ріпаку інсектицидом Моспілан, і фунгіцидом Аканто плюс в період з 18 травня по 5 червня 2019 року на території Корніївської сільської ради.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. За довідками звертатись за телефоном 0976763476.

Керівництво ТОВ «Преображенське» з метою підвищення рівня поінформованості просить оголошення розмістити на сайті громади.

 

Директор ТОВ «Преображенське»                                                           Коростельов О.Ю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора