З 04 травня по 5 червня 2019 року ТОВ «Преображенське» проводить обробіток посівів фунгіцидами та гербіцидами

Дата: 03.05.2019 13:48

ПОПЕРЕДЖЕННЯ

ТОВ «Преображенське» ставить до відома жителів Чкаловської сільської ОТГ про обробіток посівів рапсу фунгіцидом Голдер супер та Баунті, обробіток пшениці гербіцидом Квелекс, інсектицидом Нокаут, фунгіцидом Рекс дуо, а також під посів кукурудзи внесення гербіциду Проксаніл та в період з 04 травня по 5 червня 2019 року на території Корніївської сільської ради.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: Стороннім особам находитись біля працюючих агрегатів на полях де ведеться або вже проведено обробіток, випасати худобу в лісосмугах прилеглих до полів.

Застосовуються тільки сертифіковані препарати

До відома пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ просимо на час проведення обробки ізолювати бджіл. Для цього просимо узгоджувати з нами місце розташування ваших пасік, ми в свою чергу будемо вас інформувати по телефону про дату та спосіб обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату. За довідками звертатись за телефоном 0976763476.

Директор ТОВ «Преображенське»                                                           Коростельов О.Ю.