Калинівські підготування до Великодня.

Дата: 29.04.2019 08:14

Писанок веселий візерунок,
Кошик шинки, хрону, ковбаси,
Воскресіння Божого дарунок,
Посвятивши з церкви принеси.
І збери усю свою родину,
Паски кожному по скибочці роздай,
Помолись за неньку Україну,
За батьків, дітей і за наш край.

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння. Так називають свято, що відображає звершення найзаповітнішої мрії людства — подолання смерті.

Людство відзначає цей день уже тисячі років. Тож дібрало чимало способів вшанування Воскреслого Христа, що сформувалися у традиції та звичаї. Підготовка до Великодня повинна згуртувати усю родину.  Великодні привітання більше торкнуться душі, якщо зробити їх власними руками. Тоді Великдень принесе особливе щастя в твій дім і та родину.
Напередодні Великодня калинівські дітлахи зібралися у сільському будинку культури, щоб завчасно приготуватися до свята, зробити власними руками привітання для своїх рідних та розмалювати писанки.

Підтримання старовинних українських традицій, передача їх молодщому поколінню одне із головних завдань сьогоденння.