Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запорізькі платники збільшили відрахування ПДВ на 43,6мільйона

Дата: 25.04.2019 16:51
Кількість переглядів: 475

Фото без опису

У першому кварталі поточного року платникиЗапорізького регіону забезпечили до державного бюджету 796,4 мільйона гривеньподатку на додану вартість. Про це повідомив в. о. начальника Головногоуправління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько. Він зазначив, що порівняноз минулорічними показниками рівень сплати зріс на 43,6 мільйона.

Лише у березні запорізькі суб'єкти господарювання перерахували до державноїказни 248 мільйонів гривень ПДВ, що на 8 відсотків перевищило надходженнявідповідного періоду 2018 року.

За перші три місяці найбільші суми податку на додану вартість спрямувалиплатники, які зареєстровані в м. Запоріжжя – майже 471 мільйон, відСГД-юридичних і фізичних осіб м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівськогорайонів надійшло більш ніж 60 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського таПриморського районів – 57 мільйонів, Вільнянського, Запорізького,Новомиколаївського районів – 51 мільйон, м. Токмак, Токмацького таЧернігівського районів – 35 мільйонів, Василівського та Михайлівського районів– 28,3 мільйона, а також м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського таВеликобілозерського районів – 25,4 мільйона.

Усього на території регіону здійснюють діяльність 9943 платника податку надодану вартість, що на 149 суб'єктів більше, ніж минулого року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора