Вітаємо учня 11 класу Чкаловської школи Кожана Дениса – фіналіста першого етапу проекту «Моя кар’єра в Україні»!

Дата: 19.04.2019 18:12

Денис взяв участь у Регіональній конференції проекту «Моя кар'єра в Україні», яка пройшла 12 квітня в м. Запоріжжя.

В рамках заходу відбулася зустріч з 50 фіналістами першого етапу конкурсу есе для старшокласників Запорізької, Донецької та Дніпропетровської областей «Моя майбутня професія: планування і розвиток».

Підлітки розповіли про те, ким мріють стати: дівчина-криміналістка, хлопець-візажист – жодних гендерних стереотипів. Були серед учасників і майбутні агрономи, журналісти, лікарі, науковці, винахідники, менеджери, програмісти і навіть соціальні підприємці – бджоляр, який прагне перетворити справу батьків у сімейний бізнес і постачати корисні медові продукти.

Під час дискусії «Лайфхаки від топів: як побудувати успішну кар’єру» учасники отримали поради від гостей – відомих топ-менеджерів проекту.

ЗНВР Сопіна О.О.