На Запоріжжі викрито 45 митних порушень

Дата: 19.04.2019 16:48

Співробітники Запорізької митниці ДФС за тримісяці 2019 року викрили 45 фактів недотримання митного законодавства. Загальнасума адміністративних правопорушень склала 16,7 мільйона гривень. Стосовногромадян та суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності заведені справи пропорушення митних правил.

За січень-березень фахівці митниці розглянули 25матеріалів, у результаті на правопорушників накладені штрафи на суму 2 мільйони260 тисяч гривень.

У той же час судові органи винесли рішення у 18справах, відповідно до яких конфісковано товарно-матеріальних цінностейзагальною вартістю 1 мільйон 258 тисяч та застосовані штрафні санкції на суму 5мільйонів 864 тисячі.

Нагадаємо, з правилами митного оформлення поставоксуб'єктів ЗЕД, перетину державного кордону громадянами, особливостями митногоконтролю та іншою корисною інформацією можна ознайомитися на сайті фіскальної служби:http://sfs.gov.ua/baneryi/mitne-oformlennya.