Митні платежі у Запорізькому регіоні перевищили два мільярди

Дата: 11.04.2019 07:57

За три місяці 2019 рокузапорізькі підприємства перерахували 2 мільярди 54,7 мільйона гривень митнихплатежів. Як повідомив начальник Запорізької митниці ДФС Олексій Мужев, це на107 мільйонів або на 5,5 відсотка більше, ніж за аналогічний період минулогороку.

Лише у березні до державногобюджету надійшло 547 мільйонів, при цьому середньоденні надходження склали 27,3мільйона.

З початку року найбільші платежісформувала сплата податку на додану вартість, акцизного податку та ввізногомита. При цьому основну суму податків і зборів становили митні платежі, щосплачувались при ввезенні товарів на митну територію України промисловими підприємствамидля використання в виробничих процесах – 73,8 відсотка. Від суб'єктівневиробничих галузей надійшло 26,2 відсотка.

Зокрема, від митного оформленнямашин, устаткування та транспорту забезпечено 36 відсотків від загальної сумимитних платежів, паливно-енергетичних товарів – 29 відсотків, металів тавиробів з них – 12 відсотків, продовольчої та сільськогосподарської продукції –9 відсотків, мінеральних продуктів – 6 відсотків, продукції хімічноїпромисловості – 5 відсотків.