У першому кварталімісцеві бюджети Веселівського району поповнились більше ніж на 16 мільйонів

Дата: 11.04.2019 07:51

За січень-березень 2019 року до місцевих бюджетів Веселівського району надійшло 16 мільйонів 479 тисяч гривеньподатків і зборів.

Більше 56 відсотків надходжень добюджетів громад забезпечено від сплати  податку на доходи фізичних осіб, якого за тримісяці поточного року відраховано 9 мільйонів 333 тисячі гривень.

Представники малого і середньогопідприємництва сплатили 4 мільйони 312 тисяч єдиного податку. Із загальної сумисплаченого в цьому році єдиного податку 2 мільйони 805 тисяч перерахували агровиробники, які використовують спрощену систему оподаткування, 1 мільйон 361тисячу – підприємці-фізичні особи та 146 тисяч – суб'єкти господарювання-юридичні особи.

З початку року надійшло 2 мільйони77 тисяч гривень плати за землю, зокрема, землекористувачі - юридичні особи забезпечилимайже 2 мільйони гривень, фізичні особи – понад 193 тисячі.

Крім того, місцеві скарбниціотримали майже 233 тисячі гривень податку на нерухоме майно, відмінне відземельної ділянки, та більше 231 тисячі податку від реалізації підакцизних товарів.