Надходження додержбюджету від платників Веселівського регіону склали більше 17 мільйонів гривень

Дата: 11.04.2019 07:49

Начальник Мелітопольськогоуправління ГУ ДФС у Запорізькій області Валерій Літинський повідомив, що  протягом січня-березня 2019 року відплатників податків Веселівського регіону до державного бюджету надійшло 17мільйонів 151 тисяча гривень.

Питому вагу доходів державногобюджету займає податок на додану вартість. Так, з початку року суб'єктигосподарювання спрямували 12 мільйонів 486 тисяч гривень ПДВ.

Підприємства регіону за тримісяці поточного року перерахували 315 тисяч гривень податку на прибуток.

Від сплати податку на доходифізичних осіб бюджет отримав  більше 3мільйонів гривень.

На потреби армії з доходів веселівських платників відраховано майже 865 тисяч гривень військового збору.