Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Роботодавці Запорізького регіону на соціальні видатки спрямували близько двох мільярдів

Дата: 03.04.2019 18:22
Кількість переглядів: 559

Фото без опису

За перший квартал 2019 року надходження ЄСВ до Пенсійного і соціальнихфондів від запорізьких платників склали 1 мільярд 883 мільйона гривень (заоперативними даними, без показників великих підприємств, які обліковані вЗапорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС). Про це повідомив в. о. начальникаГоловного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, який зазначив,що рівень надходжень до показників минулого року збільшився на 307 мільйонівгривень.

Найбільші суми ЄСВ сплатили суб'єкти господарювання і підприємці м.Запоріжжя – понад мільярд гривень, м. Енергодар – 232,6 мільйона, м. Мелітопольта Мелітопольського району – 171 мільйон, м. Бердянськ та Бердянського району –111 мільйонів, Вільнянського – 37 мільйонів, Василівського – 36,6 мільйона, м.Токмак і Токмацького району – 34,4 мільйона, Запорізького району – майже 32мільйони, Пологівського – 29 мільйонів, Оріхівського – 26,8 мільйона таГуляйпільського районів – 20,7 мільйона.

Усього в Запорізькій області зареєстровано 113253 платника єдиногосоцвнеску. Бюджетоутворюючими підприємствами і установами зі сплати ЄСВ єпредставники наступних галузей: виробництво і постачання електроенергії, газу,пари, охорона громадського порядку та безпеки, а також державного управління.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора