Запорізькі оперативники фіскальної служби викрили 34економічні злочини

Дата: 27.03.2019 15:25

За два місяці поточного року співробітники податкової міліції фіскальноїслужби Запорізької області в сфері економіки виявили 34 злочини, 20 з якихстосується фактів ухилення від оподаткування в особливо великих розмірах.

Усього з початку року слідчі Головного управління ДФС у Запорізькій областірозслідували 107 кримінальних проваджень, з яких 75 належать до категоріїтяжких злочинів.

До суду направлено шість кримінальних проваджень, у тому числі чотири – зобвинувальним актом та два – для звільнення осіб від кримінальноївідповідальності у зв'язку з повним відшкодуванням збитків на суму 5 мільйонівгривень.

За результатами відпрацювання контрагентів "конвертаційнихцентрів" та фіктивних суб'єктів господарювання до казни стягнуто 4,7мільйона гривень.

У сфері державних закупівель оперативники викрили три злочини, до бюджетуповернено 1,1 мільйона.

У рамках операції "Акциз" із незаконного обігу вилучено товарівпідакцизної групи на загальну суму 8,5 мільйона.