Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

У турецького пасажира в міжнародному аеропорту "Запоріжжя" знайшли старовинні монети

Дата: 20.03.2019 17:19
Кількість переглядів: 512

Фото без опису

17 березня громадянин Туреччини під час оформлення пасажирів рейсу"Запоріжжя-Стамбул" самостійно обрав для проходження контролю"зелений коридор". За зеленою смугою митний контроль здійснюється успрощеному порядку без заповнення митної декларації, і цим шляхом прямують тіпасажири, які не мають при собі заборонених або обмежених до транспортування предметів. Однак, під час проведення митного контролю співробітники Запорізькоїмитниці ДФС виявили в іноземця 2 старовинні монети з металу жовтого кольору, які знаходились у ручному багажі без ознак приховування.

На дані предмети пасажир не мав ані дозвільних документів ані експертних висновків мистецтвознавця. Ці предмети обмежені до переміщення через митнийкордон України відповідно ст. 373 МКУ, Закону України від 21 вересня 1999 року№1068 "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей" таІнструкції про порядок оформлення права на вивезення, тимчасове вивезеннякультурних цінностей та контролю за їх переміщенням через державний кордонУкраїни, затвердженої наказом Міністерства культури і мистецтв України від 22 квітня 2002 року за № 258.

Таким чином, громадянин Туреччини порушив порядок проходження митногоконтролю в зонах спрощеного митного контролю, а саме перемістив «зеленимкоридором» предмети, що обмежені законодавством України до такого переміщеннябез дозвільних документів. Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил,передбаченого статтею 471 Митного кодексу України.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора