Надходження ПДВ від платників Запорізької області зрослина 25 мільйонів

Дата: 20.03.2019 17:12

Запорізькі платники податку на додану вартість за перші два місяці рокуперерахували до державного бюджету 548,4 мільйона гривень (без показниківвеликих підприємств, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні ОфісуВПП ДФС). Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Манько, сплата ПДВ порівняно з аналогічним періодом минулогороку зросла на 25 мільйонів. У лютому до держбюджету надійшло 225,5 мільйона,що на 28,8 мільйона або на 14,6 відсотка більше, ніж торік.

За два місяці більшу половину загальних надходжень забезпечили суб'єктигосподарювання м. Запоріжжя, які сплатили майже 316 мільйонів. Мелітопольські івеселівські платники спрямували до держскарбниці 43,3 мільйона, бердянські іприморські – 41,3 мільйона. Підприємства і підприємці Вільнянського,Запорізького та Новомиколаївського районів поповнилибюджет на 38,7 мільйона, Василівського та Михайлівського районів – на 23,4мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 20,7 мільйона.

У структурі доходів державного бюджету за січень-лютий сплата податку надодану вартість знаходилась на першому місці та склала 40 відсотків.

Усього у Запорізькій області зареєстровано 9840 платників ПДВ.