Запорізькийпідприємець відшкодував бюджету 840 тисяч гривень несплаченого ПДВ

Дата: 15.03.2019 07:59

Слідче управлінняфінансових розслідувань ГУ ДФС у Запорізькій області під процесуальнимкерівництвом прокуратури Запорізької області закінчило досудове розслідування укримінальному провадженні, розпочатому за фактом умисного ухилення від сплатиподатків фізичною особою-підприємцем.

Співробітникиподаткової міліції встановили, що підприємець в результаті відображення уподатковому обліку та податковій звітності операцій з придбання товарів тапослуг у підприємств, використання яких у подальшому документально непідтверджено, ухилився від сплати ПДВ у сумі 840 тисяч гривень.

Завдяки заходам,вжитими працівниками податкової міліції під час проведення досудовогорозслідування у кримінальному провадженні, податки та завдані державі збиткивідшкодовані в повному обсязі.

Таким чином улютому 2019 року до суду направлено клопотання про звільнення від кримінальноївідповідальності підприємця на підставі ч.4 ст.212 КК України.