Без сім'ї немає щастя на землі

Дата: 11.03.2019 10:58

В Україні говорять: "Без сім'ї немає щастя на землі". В зеленогаївській бібліотеці пройшло свято сім'ї. Участь прийняли три родини: Прозор Лада з дітьми Пашою та Анастасією, Якименко Тетяна з дочками Софією та Меланою, Маринюк Ліна з Софією та Кирилом. Мами з дітками радо приймали участь у веселих конкурсах. Конкурс "Сімейний бюджет" хто швидше порахує гроші, конкурс "Найбільша та найстрункіша сім'я" після обмірювання виграла родина Маринюків. Кожна родина зробила сімейне дерево, яке потім залишила на пам'ять. Був конкус "Сім'Я" це -загадки, прислів'я про сім'ю. І мами і малеча були веселі, радісні та із захопленням прийняли участь у родинному святі. Підготувала та провела свято бібліотекар Зачепило В.В.