Свято весни в Калинівці

Дата: 11.03.2019 07:59

7 березня в Калинівському сільському будинку відбувся вогник, присвячений Міжнародному жіночому дню. З вітальним словом до всіх присутніх жінок звернулися головний спеціаліст Чкалоської сільської ради Корж Галина Василівна та депутат сільської ради Шкрум Андрій Петрович.

Програма свята була насичена цікавими та різноманітними номерами. Високий рівень виконання пісень нашими солістами, а саме, наймолодшим учасником Алібековим Данилом, Хіцай Іриною, братами Богданом і Святославом Соболєвими та найстаршим виконавцем Марченком Миколою Миколайовичем супроводжувались бурхливими оплесками. Ліричні та жартівливі пісні у виконанні гурту «Калина» (Лісовіна Валентина Олександрівна, Білан Галина Миколаївна, Мироненко Наталя Олександрівна, Корж Тетяна Миколаївна, Маковійчук Тетяна Іванівна, Ткачук Ольга Леонідівна, Остроконь Юлія Юріївна) також не залишили байдужими нікого в залі. Сучасні ритмічні танці продемонстрували: Будко Олександра, Маня Юлія, Лі Крістіна, Ахременко Крістіна та Рудяк Вероніка.

Родзинкою свята стала гумористична частина нашого концерту. Вірші та байки у виконанні Каби Надії Петрівни підняли і без того гарний настрій. Справжнім апогеєм свята стали смішні сценки у виконанні Полякової Оксани Олександрівни, Подопригори Вікторії Костянтинівни, Ткачук Ольги Леонідівни, Коржа Григорія Семеновича та Остроконя Кіріла.

Вечір продовжився святковою дискотекою під живий звук, який нам забезпечили брати Соболєви.

Від себе особисто хочу подякувати за допомогу в організації та проведення свята керівництву Чкаловської Сільської ради, колективу художньої самодіяльності сільського будинку культури, вище згаданим братам Соболєвим, які декілька років підряд забезпечують нам гарний  музичний супровід.