Запорізькі автовласники на 20 відсотків збільшили сплату транспортного податку

Дата: 27.02.2019 17:54

За січень поточного року домісцевих бюджетів Запорізького регіону було сплачено 923 тисячі гривеньтранспортного податку. Надходження, порівняно з показниками аналогічногоперіоду минулого року, зросли на 20 відсотків або на 151 тисячу гривень. Про цеповідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій областіВалерій Манько.

Найбільші суми сплатили власникиелітних авто у м. Запоріжжя – 446 тисяч гривень. До місцевих бюджетівПологівського, Більмацького та Розівського районів спрямвано 96 тисяч, м.Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів – 80 тисяч, а такожВасилівського та Михайлівського районів – 70 тисяч гривень.

Зокрема, 86 відсотків відзагальних надходжень забезпечили юридичні особи – власники транспортнихзасобів, що підлягають оподаткуванню; 24 відсотки надійшло від фізичних осіб.

Нагадаємо, транспортний податок,ставка якого складає 25 тисяч гривень на рік, сплачується за легкові автомобіліз датою випуску до п'яти років та середньоринковою вартістю понад 375 розмірівмінімальної заробітної плати. У 2019 році – це 1 мільйон 564 тисячі 875 гривень(4173 грн. * 375).