На Запоріжжі порушники відшкодували державі 3,7 мільйона гривень

Дата: 27.02.2019 17:42

Стосовно фігурантів проваджень,які відшкодували 3,7 мільйона гривень завданих збитків, до суду було направленоматеріали для звільнення від відповідальності.

Усього в січні поточного року співробітникиподаткової міліції Запорізької області розслідували 102 кримінальніпровадження, 74 з яких належали до категорії тяжких. За перший місяць року булорозпочато 29 справ, 18 з яких стосуються ухилення від сплати податків і зборівв особливо великих розмірах.

До суду спрямовано три матеріали,у тому числі, два провадження – з обвинувальним актом.

За результатами відпрацюванняконтрагентів "конвертаційних центрів" та "фіктивних суб'єктівгосподарювання" стягнуто 3,4 мільйона.

У сфері державних закупівельоперативники викрили злочин за фактом ухилення від сплати податків в особливовеликих розмірах (ч. 3 ст.212 КК України). Після проведених перевірок добюджету повернено 766 тисяч гривень.

У рамках операції"Акциз" із незаконного обігу вилучено товарів підакцизної групи назагальну суму понад 4 мільйони.