Запорізьким підприємцям фіскальна служба видала майжепівтисячі ліцензій для торгівлі тютюном і алкоголем

Дата: 21.02.2019 07:48

Фіскальна служба Запорізької області у січні 2019 року видала 493 ліцензіїна роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами.

З початку року від ліцензування роздрібної реалізації підакцизної продукціїдо місцевих бюджетів надійшло 2,3 мільйона гривень.

Також за перший місяць року фахівці органів ДФС області продовжили терміндії 916 документів, призупинили 120 дозволів, анулювали 230 ліцензій, у тому числі одну – за продаж алкоголю неповнолітнім.

Загальна кількість діючих ліцензій станом на початок лютого склала 7781. Зїхнім переліком можна ознайомитись на сайті фіскальної служби регіону запосиланням: http://zp.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy.

З початку року в сфері торгівлі підакцизною продукцією було проведено 51перевірку. За виявлені порушення законодавства, що регулює обіг підакцизнихтоварів, до суб'єктів господарювання застосовані штрафні санкції на суму 807тисяч гривень.