Голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль відвідав Веселівський район

Дата: 13.02.2019 17:26

12 лютого голова Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль та керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко у ході робочого візиту відвідали Веселівський район. Зустріч відбулася у районній різнопрофільній гімназії, де зібралися представники усіх об'єднаних громад району.

Очільник області довів до відома присутніх інформацію про результати роботи за основними напрямками роботи за 2018 рік та плани на 2019 рік, зупинився окремо на проблемах ремонту доріг, реалізації заявлених проектів, тісній співпраці очільників громад із районною, обласною владою та народним депутатом. Загалом задав напрямок та темп роботи на подальший розвиток територій. Усі присутні мали змогу задати питання та отримати вичерпні відповіді на них.

У ході зустрічі Костянтин Бриль нагородив почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм представників різних сфер діяльності Веселівського району у тому числі і секретаря Чкаловської сілсьької ради Бабич Ірину Григорівну.