Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Олександр Нетребко відвідав Чкаловську сільську раду

Дата: 07.02.2019 15:56
Кількість переглядів: 741

З метою наближення соціальних послуг до клієнтів, створення системи оперативного і безперешкодного реагування на потреби жителів об’єднаних територіальних громад, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Олександр Нетребко відвідав Чкаловську сільську раду (ОТГ).


В ході зустрічі з сільським головою Чкаловської сільської ради (ОТГ) Станіславом Калиновськм були обговорені питання щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення та роботодавців, можливості створення нових робочих місць, зайнятості сільського населення, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, професійного навчання громадян, у тому числі за сприяння служби зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи серед членів ОТГ та надання соціальних послуг населенню безпосередньо на території громад.


Одним із актуальних питань, яке обговорювалось при зустрічі було питання щодо легалізації зайнятості населення громади. Було відзначено, що саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення. «Основним джерелом наповнення бюджету громади є податок на доходи фізичних осіб, тому на сьогодні для нас дуже важливо, щоб кожна людина, яка працює була оформлена на законних підставах, а заробітна плата виплачувалася не «в конвертах», - наголосив сільський голова Станіслав Калиновський.


Олександр Нетребко наголосив, що служба зайнятості є сервісною установою, виконує соціальну функцію, надаючи допомогу людям і завжди відкрита до співпраці. На сьогодні служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг щодо підбору персоналу, запроваджуються нові механізми самопрезентації як роботодавців, так і шукачів роботи, в режимі он-лайн.


В результаті проведених зустрічей були підписані «Угоди про співпрацю» та узгоджено графіки відвідування фахівцями Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості об’єднаних територіальних громад протягом 2019 року.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора