За користування природними ресурсами запорізькі підприємства сплатили понад півмільярда гривень

Дата: 07.02.2019 07:48

У Запорізькій області надходження рентних платежівза минулий рік склали 512 мільйонів гривень.

Підприємства-водокористувачі сплатили 277мільйонів гривень, що на 53,6 мільйона або на 24 відсотки більше, ніж за 2017рік. З них, до державного бюджету надійшло понад 152 мільйони гривень, домісцевих скарбниць – майже 125 мільйонів.

Із загальної суми більш ніж 196 мільйонів гривеньсплатили суб'єкти господарської діяльності м. Енергодар,Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів, водокористувачі м.Запоріжжя спрямували до бюджетів 46 мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольськогота Веселівського районів – 1,9 мільйона, Василівського та Михайлівськогорайонів – 1,2 мільйона, м. Токмак, Токмацького та Чернігівського районів – 1,1мільйона тощо.

Усього в регіоні зареєстровано 970 платниківрентної  плати за спеціальне використанняводи.

Крім того, 613 підприємств добувної промисловостіпоповнили бюджети на 235 мільйонів рентної плати за користування надрами, утому числі до державного бюджету надійшов 171 мільйон, до місцевих – 63,4мільйона.