Чкаловська громада придбала будинок для хлопця із числа дітей-сиріт

Дата: 17.01.2019 16:51

«За гроші не купиш ні батька, ні матері, ні родини» говорить давнє українське прислів'я. Діти, які виросли без опіки батьків опинившись у світі, відкритому всім вітрам, не пристосовані до реалій важкого сьогодення і не можуть жити, як усі.  Питання виховання і захисту підростаючого покоління завжди є і будуть актуальними, адже діти - гарант самозбереження та відтворення нації. Важка сирітська доля спіткнула багатьох дітей, і головне завдання держави та органів місцевого самоврядування надати фінансову та соціальну допомогу сім'ї у якій виховується дитина-сирота.

У зв'язку з цим Чкаловською сільською радою затверджено Програму «Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування осіб та молоді з їх числа» на 2018 рік, відповідно до якої у кінці грудня минулого року придбано житло для Данильчака Івана із села Корніївка. Будинок який розташований у селі Чкалове придбано за кошти субвенції з обласного бюджету загальною вартістю 100,0  тис.грн. Оплату ріелторських послуг та нотаріальне переоформлення здійснив продавець будинку. Пошуком підходящого житла займалося агенство з нерухомості, оскільки за кошти державного бюджету міг бути придбаний тільки той будинок який має усю необхідну документацію, оцінку та оформлену земельну ділянку. Усю роботу по організації придбання та оформлення купівлі-продажу житла виконали начальник відділу із соціальної роботи Мандик Ірина та сільський голова Калиновський Станіслав. Їхні старання не були марними, хлопець, якого доля не балувала із дитинства, отримав «новорічний подарунок» ключі та документи на власне житло.