Чкаловська громада

Запорізька область, Мелітопольський район

Запорізькі митники поповнили фонди музею та бібліотеки раритетними експонатами

Дата: 17.01.2019 15:51
Кількість переглядів: 527

Фото без опису

Вилучені за спробу незаконного переміщення через державний кордонстаровинні культурні цінності працівники митниці передали до обласногокраєзнавчого музею та обласної універсальної наукової бібліотеки. Відтепер цірідкісні експонати будуть доступні для мешканців та гостей м. Запоріжжя.

Так, днями співробітники Запорізької митниці ДФС вручили комунальномузакладу "Запорізький обласний краєзнавчий музей" ЗОР раритетнийпатефон у дерев'яному корпусі, виробництва "Московский патефонный заводМоскворецкого района, Министерство местной промышленности РСФСР", якийбуло вилучено за фактом нелегального вивезення з України.

Крім того, митники передали комунальному закладу "Запорізька обласнауніверсальна наукова бібліотека" ЗОР на постійне зберігання Біблію 1900року. Унікальне видання на 1219 сторінках, надруковане у синодальнійтипографії, також намагалися незаконно перемістити через митний кордон.

Зазначимо, відповідно до Наказу Мінкультури від 08.11.2018 року №960вилучені або конфісковані культурні цінності підлягають передачі для постійногозберігання в державну частину музейного, бібліотечного та архівного фондів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора