Чкаловська громада

Запорізька область, Веселівський район

Найманий працівник є пенсіонером за віком. Як нараховувати єдинийсоціальний внесок?

Дата: 17.01.2019 15:34
Кількість переглядів: 122

Платниками єдиного внеску є, зокрема, роботодавці: підприємства, установита організації, які використовують працю фізичних осіб на умовах трудовогодоговору (контракту) або на інших умовах, передбачених законодавством, чи зацивільно-правовими договорами; фізичні особи - підприємці, які використовуютьпрацю інших осіб на умовах трудового договору (контракту) або на інших умовах,передбачених законодавством про працю, чи за цивільно-правовим договором.  

Єдиний внесок нараховується роботодавцями на суму нарахованої кожнійзастрахованій особі заробітної плати за видами виплат.

До зазначених виплатзастосовується ставка 22 %.

Отже, пільг щодонарахування єдиного внеску на заробітну плату пенсіонерів, які є найманимипрацівниками, не передбачено.

Зазначена норма передбачена п. 1 частина першої ст. 4, п.1 частина першої ст. 7 Закону України від 08.07.2010 р. № 2464-VI «Про збір таоблік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора