На сайті ДФС України оприлюднено План-графік проведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік

Дата: 10.01.2019 17:04

Пунктом 77.1 ст.77 Податковогокодексу України визначено, що план-графік документальних планових перевірок на поточний рікоприлюднюється на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, щореалізує державну податкову та митну політику, до 25 грудня року, що передуєроку, в якому будуть проводитися такі документальні планові перевірки.

На сайті ДФС України http://sfs.gov.ua/diyalnist-/plani-ta-zviti-roboti-/362017.html

оприлюднено план-графік проведення документальнихпланових перевірок платників податків на 2019 рік:

- План-графікпроведення документальних планових перевірок платників податків на 2019 рік Іта ІІ розділи 22.12.2018;

- РозділІІІ плану-графіка "Документальні планові перевірки фізичних осіб"22.12.2018;

- Розділ IV плану-графіка "Документальні плановіперевірки платників податків - юридичних осіб з питань правильності обчислення,повноти і своєчасності сплати податку на доходи фізичних осіб, військовогозбору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальнестрахування" 22.12.2018.