За право продаватипідакцизні товари запорізькі підприємці сплатили майже 39 мільйонів

Дата: 10.01.2019 16:57

За 2018 рік місцеві бюджетиЗапорізької області отримали 38,9 мільйона гривень плати за ліцензії на правоздійснення оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновимивиробами.

Власникам торговельних об'єктівфіскальна служба регіону видала майже 9,5 тисячі ліцензій, у тому числі, 5387дозволів на право реалізувати уроздріб алкоголь, 4102 документи – для продажутютюну. Крім того, призупинено дію 1413 ліцензій, анульовано 2380.

Загальна кількість діючихдозволів станом на 1 січня склала 7876. Їхній перелік розміщено на сайтіГоловного управління ДФС у Запорізькій області(http://zp.sfs.gov.ua/reestr-vidanih-licenziy).

З метою контролю за дотриманнямсуб'єктами господарювання норм законодавства, яке регулює обіг підакцизнихтоварів, фахівці органів ДФС області провели понад 1,2 тисячі перевірок. Зарезультатами виявлених порушень застосовані штрафні санкції на загальну суму32,8 мільйона гривень, зокрема, донараховано 25,5 мільйона гривень акцизногоподатку.