На Запоріжжі спрощену систему оподаткування обрали близько 47 тисячпідприємців

Дата: 10.01.2019 16:54

У Запорізькій області станом напочаток 2019 року зареєстровано 46705 фізичних осіб-підприємців, які сплачуютьєдиний податок. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС уЗапорізькій області Валерій Манько, порівняно з минулим роком кількістьпредставників малого і середнього бізнесу зросла на три тисячі.

Переважна більшість суб'єктівпідприємництва обрали другу групу спрощеної системи оподаткування – 22801особа, у третій групі працюють майже 16 тисяч платників, у першій – вісімтисяч.

У 2019 році у спрощеній системіоподаткування для фізосіб-підприємців передбачені наступні ставки єдиногоподатку: для першої групи – 10 відсотків від прожиткового мінімуму (192,10гривні на місяць), для другої групи – 20 відсотків від мінімальної зарплати(834,60 гривні на місяць), для третьої групи – 3 відсотки від доходу дляплатників ПДВ та 5 відсотків від доходу для неплатників ПДВ.