Використовуйте нові форми реєстраційних документів при отриманні послуг електронного цифровогопідпису

Дата: 02.01.2019 18:01

З 07 листопада 2018 року,  у зв’язку з набранням чинності Закону Українивід 05.10.2017 № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги», затверджено новіформи реєстраційних документів:

Договір про надання електронних довірчих послуг;

Реєстраційна картка для фізичної особи;

Реєстраційна картка для юридичної особи;

Додаток до Реєстраційної картки;

Заява про зміну статусу посиленого сертифікатавідкритого ключа;

Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифікатавідкритого ключа.

Отже, для отримання послуг електронного цифровогопідпису  з 07 листопада 2018 рокунеобхідно  використовувати  реєстраційні документи нового зразка.

Переглянутита завантажити актуальні форми реєстраційних документів можна у розділі «Отриманняпослуг електронного цифрового підпису». https://acskidd.gov.ua/r_kor

Нагадуємо, що з 07.11.2018 року фізичні особи тасуб’єкти господарювання приватного права можуть отримати електронні довірчі послугивід АЦСК ІДД ДФС виключно за їх особистої присутності.