Минулого року фіскальна служба видала запоріжцям майже 62тисячі електронних ключів

Дата: 02.01.2019 17:57

Більше 21 тисячі запорізьких платників податків минулого року сталивласниками ключів електронного цифрового підпису. Фахівці фіскальної службирегіону видали їм 61850 посилених сертифікатів ЕЦП.

Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькійобласті Валерій Манько, кількість клієнтів запорізьких пунктів реєстраціїкористувачів зросла порівняно з попереднім роком на 1500 осіб. Відповідно,платники отримали на 2850 ключів більше.

Кожного місяця спеціалісти Акредитованого центру сертифікації ключівобслуговують, у середньому, майже дві тисячі відвідувачів. Однак, відтеперкожен новий користувач може самостійно повторно формувати сертифікати. Для цьогонеобхідно лише завантажити програму з сайту АЦСК ІДД ДФС(https://acskidd.gov.ua). Усі послуги надаються безкоштовно.

Електронні ключі від ДФС надають доступ не тільки до численних он-лайнсервісів фіскальної служби, зокрема Електронного кабінету платника, а й додистанційних послуг інших державних структур та відомств.