Власники запорізької нерухомості сплатили до місцевихбюджетів понад сто мільйонів

Дата: 02.01.2019 16:22

Майже 30 тисяч власників об’єктів нерухомості Запорізької області  спрямували до місцевих скарбниць 102 мільйонигривень податку на нерухоме майно. Це на 29,2 мільйона або на 40 відсотківбільше, ніж у аналогічному періоді минулого року.

Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій областіВалерій Манько, із загальної суми понад 73,5 мільйона сплатили суб'єктигосподарювання-юридичні особи. Рівень минулорічних надходжень перевищено на17,7 мільйона або на 32 відсотки. Фізичні особи перерахували 28,3 мільйона, щона 11,5 мільйона або на 68 відсотків більше, ніж у січні-листопаді 2017 року.

Найбільші відрахування забезпечили власники майна м. Запоріжжя – 35мільйонів, м. Мелітополь, Мелітопольського і Веселівського районів – 19,7мільйона, Якимівського та Приазовського районів – близько 11 мільйонів, майжестільки ж надійшло від платників м. Бердянськ, Бердянського та Приморськогорайонів; 9,2 мільйона отримали бюджети Вільнянського, Запорізького іНовомиколаївського районів, понад 4 мільйони – Оріхівського та Гуляйпільськогорайонів, також більш ніж 4 мільйони сплачено у Василівському та Михайлівськомурайонах.

У 2018 році в регіоні податок на нерухомість сплачують понад чотири тисячіюридичних осіб та майже 26 тисяч фізичних осіб.