Фіскальна служба області та запорізький Бізнес-клуброзвиватимуть партнерство

Дата: 02.01.2019 16:17

Новий формат взаємодії між контролюючим органом та бізнес-спільнотоюрегіону визначили сьогодні учасники першого засідання Бізнес-клубу, створеногопри Запорізькому обласному союзі промисловців і підприємців (роботодавців)"Потенціал".

На зустрічі були присутні в. о. начальника Головного управління ДФС уЗапорізькій області Валерій Манько, президент ЗОСППР "Потенціал"Олександр Головко, керівники ЗОСППР "Потенціал", очільникизапорізьких підприємств і приватні підприємці.

Презентуючи діяльність новоствореного Бізнес-клубу, Олександр Головконаголосив, що він має стати ефективним майданчиком для діалогу між органамивлади і суб'єктами господарювання, а також реалізації спільних ініціативбізнесу.

У свою чергу, Валерій Манько розповів про основні новації, які відбулися уфіскальній службі останнім часом, та запевнив у бажанні продовжуватипартнерські відносини з підприємцями Запорізької області. Керівник фіскальноїслужби регіону побажав учасникам нового проекту активного розвитку та подальшихуспіхів.