На Запоріжжі за новими правилами вже розмитнено триавтівки на єврономерах

Дата: 12.12.2018 16:04

Перші ластівки розмитнення легкового транспорту за новими правилами – цетри автівки марок Volkswagen та Renault. Їхні власники пригнали авто з Литви тапісля здійснення митних формальностей на митному посту "Запоріжжя –центральний" Запорізької митниці ДФС сплатили державі майже 190 тисячгривень митних платежів (мито, акцизний податок, ПДВ).

Зокрема, за перший транспортний засіб VolkswagenPassat 2001 року випуску тавартістю 1700 євро сума митних платежів склала 58225 гривень. За другеаналогічне авто 2006 року випуску сплачено 69406,94 гривні. За розмитненнятретьої автівкиRenaultMeganeScenic 2007 року виготовлення та вартістю 1900 євронарахування склали 61915,48 гривні.

Нагадаємо, новий порядок митного оформлення автомобілів з іноземноюреєстрацією, передбачено Законами України від 8 листопада 2018 року №2611-VIIIта №2612-VIII, що набули чинності з 25 листопада 2018 року.

Для випуску вживаного автомобіля на єврономерах у вільний обіг на територіїУкраїни громадянин повинен надати митному органу разом з електронною митноюдекларацією такі документи:

- реєстраційні (технічні) документи на транспортний засіб (як правило, цетехнічний паспорт);

- документи, що підтверджують право власності особи на транспортний засіб(як правило, це договір купівлі-продажу) або право ним розпоряджатися тадекларувати (як правило, це доручення);

- рахунок-фактуру (інвойс) або інший документ, який визначає вартість товару(можливо, це буде один і той же документ, що підтверджує право власності);

-підтвердження про зняття транспортного засобу з обліку в іншій країні.