Надходження до місцевих бюджетівЗапорізької області зросли майже на мільярд

Дата: 12.12.2018 16:02

Запорізькі платники податків за 11 місяців 2018 року сплатили до місцевихбюджетів 7 мільярдів 488 мільйонів гривень (без показників великих платниківподатків, які перебувають на обліку в Запорізькому управлінні Офісу ВПП ДФС).

Коментуючи надходження, в. о. начальника Головного управління ДФС уЗапорізькій області Валерій Манько зазначив, що доходи місцевих скарбницьпорівняно з аналогічним періодом минулого року зросли на 985 мільйонів або на15 відсотків, а до показників за весь 2017 рік – на 325 мільйонів.

Понад 60 відсотків від загальної суми становить сплата податку на доходифізичних осіб. За січень-листопад до бюджетів громад надійшло 4,5 мільярдагривень, що на 780 мільйонів або на 21 відсоток більше, ніж торік.

Підприємці, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, поповнилибюджети на 1 мільярд 151 мільйон гривень та у порівнянні з минулим рокомзбільшили відрахування єдиного податку на 186 мільйонів або на 19 відсотків.

Землекористувачі спрямували до скарбниць більш ніж один мільярд гривеньплати за землю, що на 21 мільйон перевищує рівень січня-листопада 2017 року.

За користування природними ресурсами підприємства регіону перерахували 188мільйонів гривень рентної плати, зростання до відповідного періоду попередньогороку – на 17,6 мільйона або на 10 відсотків.

Крім того, значні надходження забезпечила сплата екологічного податку –майже 160 мільйонів (+ 4,1 мільйона), а також податку на прибуток комунальнимипідприємствами – 114,6 мільйона (+34,6 мільйона).