Сучасний механізм інформування за допомогою СМС-повідомлень

Дата: 12.12.2018 07:58

Новий онлайн-сервіс дозволяє одержувати інформаційні розсилки такої тематики:

–   про реєстрацію в системі СМС-інформування;

–   про результати розгляду звернень за призначенням пенсії;

–   про результати розгляду звернень за перерахунком пенсій;

–   про результати розгляду звернень за поновленням виплати пенсії;

–   про результати розгляду звернень про припинення виплати пенсії;

– про результати розгляду звернень про необхідність звернення до Пенсійного фонду України для підтвердження даних про особу;

–   про утримання з пенсійної виплати;

–   про сплату страхових внесків.

Активувати послугу смс-інформування можна двома шляхами:

– перший  особисто звернутися до територіальних управлінь Пенсійного фонду України Запорізької області (відділу обслуговування громадян) і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від пенсійної служби;

-  другий – за допомогою електронного цифрового підпису увійти до особистого кабінету на Веб–порталі електронних послуг Пенсійного фонду України в розділі “Налаштування” і, відкривши вкладку «Дистанційне інформування», поставити позначку навпроти тексту “Надаю згоду на отримання інформації від ПФУ на номер мого мобільного телефону”.

Реєстрація на Веб-порталі здійснюється лише один раз. Надалі доступ до електронних послуг, які передбачають персоналізований доступ (одержання виписок, надсилання запитів, скарг, запис на прийом тощо), здійснюється після авторизації на Веб-порталі.