За земельні ділянки запоріжці сплатили на 19 мільйонівбільше ніж торік

Дата: 05.12.2018 15:44

За десять місяців надходження плати за землю від запорізьких платниківсклали 929,6 мільйона гривень, що на 19 мільйонів більше, ніж у січні-жовтні2017 року. Лише у жовтні запоріжці поповнили місцеві бюджети на 80,5 мільйонагривень.

Найбільші відрахування плати за землю з початку року спрямували суб'єктигосподарювання-юридичні особи – понад 724 мільйона або 78 відсотків відзагальної суми. Від фізичних осіб надійшло 205 мільйонів, це на 16 мільйонівперевищує дані минулорічної сплати.

Значну частину плати забезпечили землекористувачі м. Запоріжжя – 378,6мільйона, м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів– понад 117 мільйонів, м. Бердянськ, Бердянського та Приморського районів –85,8 мільйона, м. Мелітополь, Мелітопольського та Веселівського районів – майже80 мільйонів, Якимівського та Приазовського районів – більш ніж 62 мільйони,Василівського і Михайлівського районів – 49,5 мільйона.

Станом на початок листопада у Запорізькій області зареєстровано 9090СГД-юридичних та понад 265 тисяч фізичних осіб, які орендують або володіютьземельними ділянками.